Red Bull анонсував трековий гіперкар за 5 мільйонів

Автор: Редакція | 28 Чер, 2022
Анонс Red Bull RB17

Red Bull оголосила про плани запустити власний гіперкар RB17 вартістю 5 мільйонів фунтів стерлінгів, який має з’явитись у 2025 році.

У рамках амбітного проекту, презентованого на базі команди в Мілтон-Кінс у вівторок, оголошено про трековий гіперкар, створений головним технічним директором команди Формули 1 Адріаном Ньюі.

Двомісний гіперкар, розроблений виключно для використання на треку, матиме обмежену кількість примірників (до 50) і буде розроблений для максимальної продуктивності.

Автомобіль із грауд-ефектом буде оснащений гібридом V8 з турбонаддувом, який виробляє понад 1100 кінських сил, і має бути близьким до потужності болідів Формули 1.

Окрім володіння автомобілями, власники отримають доступ до симуляторів Red Bull, програм розробки машин та навчання на трасі.

Керівник команди Red Bull Крістіан Хорнер сказав: «RB17 знаменує собою важливу віху в еволюції Red Bull Advanced Technologies, яка тепер повністю здатна створювати та виготовляти серійний автомобіль у нашому кампусі Red Bull Technology».

«Крім того, RB17 – це вперше, коли автомобіль з маркою Red Bull стане доступним колекціонерам».

Ньюі додав: «RB17 об’єднує все, що ми знаємо про створення автомобілів Формули 1, які виграють чемпіонати, у пакет, який забезпечує екстремальний рівень продуктивності двомісного трекового автомобіля».

«Створений нашою пристрастю до продуктивності на кожному рівні, RB17 розсуває кордони дизайну та технічні рамки далеко за межі того, що раніше було доступно ентузіастам та колекціонерам».

«Це надзвичайно захопливо», – додав Хорнер на заході в кампусі Red Bull у Мілтон-Кейнс у вівторок.

«Ми разом у цій подорожі вже 17 сезонів. Це схоже на наступну главу для компанії, для бізнесу, для того, що ми робимо. Поки що це була пекельна подорож. У нас також з’являються силові агрегати, у нас прогресивні технології, які постійно розвиваються, і ми маємо цей жахливо захопливий автомобіль».

Red Bull RB16B
Red Bull RB16B

RB17 впишеться в лінійку болідів команди Red Bull Racing, адже у 2021 році через COVID-19 був відкладений запуск нового боліда й того року команда виступала на машині під назвою RB16B.

«Оскільки цей автомобіль має справжні показники болідів Формули 1, було правильно, що він належить до цієї лінії і має цю назву 17», – сказав Хорнер.

«Приємно бачити, що ентузіазм Адріана не зменшується щодо такого проекту. Це також чудовий проект для всієї компанії. Застосовуючи до проекту методологію Формули 1, було б розчаруванням для нас та партнерів не створити власну долю».

«Ми взяли під контроль свою долю. Це хоробрий проект, але все, що робить Red Bull, досить сміливо. Надзвичайно цікаво контролювати цей проект від початку до кінця, не будучи клієнтом, з чим нам не доводилося мати справу раніше».

Таким чином, компанія Red Bull вирішила довести справу до кінця, адже раніше у співпраці з Aston Martin був створений гіперкар Valkyrie, який після розриву договору із Red Bull автовиробник фактично доводив самостійно.

Тепер Адріану Ньюї дали можливість створити свій власний проект, чим знову мотивувати відомого технічного гуру Ф1, котрий неодноразово хотів залишити автоспорт за відсутності «виклику».

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motorsport.com


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest