Названо найпопулярніші машини у світі в 2019 році

Автор: Редакція | 18 Січ, 2020

Світовий рейтинг найпопулярніших автомобілів 2019 року очолила Toyota Corolla, яка була на вершині цього рейтингу й попереднього року.

Видання Focus2move проаналізувало глобальну автомобільну базу GAD та визначило, що у 2019 році було продано 1 млн. 236 тисяч Toyota Corolla. А загалом із початку виробництва «Королли» у 1966 році вже продано понад 50 мільйонів машин.

На другому місці знаходиться пікап Ford F-Series, який проданий теж у кількості більші за 1 мільйон, а ось кросовер Toyota RAV4 розійшовся у кількості 931 тисячі.

 Читайте також:

Успіх Toyota Corolla, яка у 2018 року вже отримала дванадцяте покоління, походить від того, що модель продається більш ніж у 150 країнах, у трьох типах кузова та має кілька варіантів двигунів, в т.ч. гібридний варіант.

Крім того, Corolla виробляється на всіх п’яти континентах, а заводські потужності розташовані в Бразилії (Індаятуба, Сан-Паулу), Канаді (Кембридж, Онтаріо), Китаї (Тяньцзінь), Індії (Бангалор), Пакистані (Карачі), Південній Африці (Дурбан), США (Блю-Спрінгз, Міссісіпі), Тайвані, Таїланді, В’єтнамі, Туреччині та Венесуелі.

Також можна додати, що продажі Toyota Corolla займають 1,4% всіх продажів у 2019 році.

На четвертому та п’ятому місцях знаходиться Honda з моделями Civic та CR-V, й їхні продажі становили 821 тис. та 818 тис екземплярів відповідно.

У топ-10 увійшли також дві моделі Volkswagen – Tiguan (6 місце та 741 тис. машин) й Golf (9 місце та 687 тис. машин).

Пікапи Ram посіли сьоме місце в рейтингу із 731 тисячею проданих машин, а модель Camry (8 місце на 690 тис. машин) дозволили «Тойоті» зайняти три рядки у «десятці».

Останнє місце в топ-10 здобула марка Chevrolet із моделлю Silverado, яка була продана у кількості 644 тисячі штук у 2019 році.

 

Галерея Toyota Corolla:
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest