Renault оголосила ціни на нові Logan та Sandero

Автор: Редакція | 09 Лис, 2020
Dacia Logan та Sandero 2021 року

Французька компанія Renault оприлюднила ціни на нове покоління моделей Logan та Sandero.

Лише нещодавно Renault провела презентацію нової генерації Logan та Sandero й тепер оголосила вартість моделей, що виробляються на потужностях Dacia.

Цікаво, що ціни поки оголошені лише для Румунії та Франції. При цьому Logan продаватиметься поки тільки на батьківщини марки Dacia, а до країни, де розташована головна штаб-квартира Групи, відправляться поки Sandero та Sandero Stepway.
Новий Logan

Dacia Logan 2020 року
Dacia Logan 2021 року

Отже Dacia просить за нову генерацію «Логана» 8400 євро у базовій комплектації, що близько 278 000 грн за теперішнім курсом. В Україні зараз Logan (вже попереднього покоління) можна придбати за 334 900 грн (або 294 900 за програмою Renault Бонус).

При цьому, в Румунії популярний седан продаватиметься у трьох комплектаціях, так само як й в Україні. Але, як вже повідомлялось, під капотом тепер не буде пропонуватися дизельний двигун.

Доступними будуть лише літровий 65-сильний атмосферний SCe 65, 90-сильний турбомотор TCe 90 та двопаливний TCe 100 ECO-G.
Новий Sandero

Dacia Sandero Stepway 2020 року
Dacia Sandero та Sandero Stepway 2021 року

Хетчбек Sandero та його «кросоверна» версія Sandero Stepway будуть присутні як в Румунії, так й Франції.

Ціни та комплектації приблизно однакові й базова версія Dacia Sandero коштуватиме від 8 600 євро (284 000 грн за актуальним курсом). В Україні ж «попереднє» покоління хетчбека продається від 302 900 грн у стандартній комплектації (або можна купити й за 272 900 у програмі Renault Бонус).

При цьому в моторній лінійці також не буде 1,5-літрового дизеля dCi. Отже, за бажання придбати саме дизельний агрегат, варто поспішити й купити попередню генерацію моделі, яка поки доступна в Україні.

Хоча, в українському офісі Renault, саме під цим брендом в нашій країні продаються моделі Dacia, поки не розкривають дату початку продажу нового покоління Logan та Sandero. У Румунії та Франції приймання заявок почнеться найближчими тижнями.

Раніше стало відомо, що Renault Logan MCV та Dokker знімуть із виробництва, а також Renault представила оновлений седан Megane.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Dacia Logan та Sandero 2021 року:
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Renault

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest