Renault показала електричний Megane із запасом ходу 450 км

Автор: Редакція | 08 Чер, 2021
Renault Megane E-Tech Electric 2021 року

Електричний Renault Megane може з’явитися вже на початку 2022 року.

Минулого жовтня Renault представила концептуальний Megane eVision, який став провісником наступного покоління європейського «Мегана». Після ринкового дебюту автомобіль буде першим електрокаром бренду в сегменті C, а поки марка запропонувала поглянути на офіційні знімки передсерійної версії.
Щоправда, на фотографіях новинка замаскована плівкою, але навіть так можна побачити, що вона не сильно відрізняється від шоу-кара. При цьому задня частина так званого Megane E-Tech Electric відсилає до останнього Renault Espace.

За словами виробника, 30 передсерійних прототипів вже зібрані й готові вийти на дороги загального користування цього літа. Також були підтверджені деякі характеристики, а саме:

  • платформа CMF-EV;
  • 217-сильний електромотор;
  • тяговий акумулятор ємністю 60 кВт-год;
  • дальність ходу в 450 км за циклом WLTP.

З огляду на те, як швидко Renault просунулась від концепції до передсерійного прототипу, дилери цілком можуть отримати першу партію моделі вже в першій половині наступного року.
До 2030 року Renault планує перейти на випуск автомобілів з нульовим рівнем викидів. Нещодавно компанія навіть зареєструвала бренд HYVIA, який займеться виробництвом легкого комерційного транспорту на водневих осередках.

Причому фірма створить цілу екосистему і буде продавати паливо для свого транспорту і проводити обслуговування автопарків. Перші моделі – міський автобус, фургон і шасі для транспортування вантажів на базі Renault Master – з’являться в Європі вже цього року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Renault Megane E-Tech Electric 2021 року:
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest