Новий Renault Megane з’явився на першому рендері

Автор: Редакція | 22 Бер, 2021
Renault Megane EV 2021 року

Нове покоління Renault Megane може перетворитися в електричний кросовер вже 2021 року й перші світлини новинки вже з’явились.

У квітні минулого року стало відомо, що Renault може відмовитись від виробництва моделі Megane, проте вже у жовтні з’явився повністю електричний концепт Megane eVision.
Наприкінці 2020 року актуальне покоління Megane все ж отримало оновлення для боротьби на конкурентному ринку, але нещодавно стало відомо, що відповідно до плану «Ренолюція» до 2025 року Renault випустить сім нових повністю електричних автомобілів, й першим у цій групі буде новий Megane.

Нове покоління має бути побудовано на новій платформі CMF-EV Альянсу Renault-Nissan.

Renault Megane eVision 2020
Renault eVision 

Звісно, від концепту eVision до серійної моделі деякі акценти зникнуть й це підтверджують шпигунські знімки нового Megane.

Крім того, видання Auto Express розробила рендери можливого вигляду новинки. Відомо, що концепт має довжину 4210 мм, ширину 1800 мм та висоту 1,505 мм, а це порівняно із компактними позашляховиком Captur.

Renault Megane EV 2021 року
Renault Megane EV 2021 року. Фото:  Auto Express

Проте електричний Megane матиме більший внутрішній простір, адже новинці обіцяють найтонший акумулятор на ринку глибиною всього 11 см.

Інтер’єр концепту eVision поки не представлений, але, за очікуваннями, з’явиться великий центральний сенсорний екран та широкоформатна цифрова панель приладів.
За оцінками, електричний Megane на початку використовуватиме акумулятор ємністю 60 кВт-год, який живитиме електричний двигун потужністю 215 к.с. з крутним моментом 300 Нм. Новинці обіцяють розгін до 100 км/год за 8 секунд та пробіг 450 км за циклом WLTP. Однак у майбутньому може з’явитись й витриваліша версія.

Наприклад, великий електричний позашляховик Nissan Ariya, що використовує ту ж платформу, пропонує більший акумулятор на 87 кВт/год корисної енергії й Nissan обіцяє пробіг у 500 км.

Renault Megane eVision 2020
Renault Megane eVision 2020 року

Вбудований зарядний пристрій дозволить однофазну зарядку змінним струмом 7 кВт від настінного пристрою та можливість використовувати трифазний змінний струм. Renault розкрила, що електричний Megane зможе зарядитись на 124 км пробігу за 30 хвилин при швидкій зарядці на максимальному рівні постійним струмом на 130 кВт.
За очікуванням, новий Megane буде представлений цього літа та надійде у продаж до кінця року. Початкова ціна електрокара може стартувати від 41 000 євро.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Renault Megane EV 2021 року:
Фотограф: Auto Express
Фотограф: Auto Express
Фотограф: Auto Express
Фотограф: Auto Express
Фотограф: Auto Express
Фотограф: Auto Express

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest