Як буде виглядати Sandero нового покоління? Перші фото

Автор: Редакція | 09 Жов, 2019

Хетчбек Sandero, який продається в Україні під брендом Renault, вже тестується та потрапив в об’єктиви фотошпигунів.

Звісно, Sandero відомий також й під іншим брендом – Dacia – а його друге покоління дебютувало в Румунії ще у 2012 році, переживши чотирма роками пізніше планове оновлення. Зараз, схоже, марка задумала повністю змінити генерацію популярного бюджетного хетча.

Читайте також:

Судячи з фото, Sandero отримає більш просунутий дизайн: незважаючи на камуфляж, складається враження, що хетчу повністю оновили панелі кузова, головну оптику й ліхтарі. Можна також розгледіти нові обриси задніх дверей та інші дверні ручки.

З огляду на те, що на фото помітний синій кабель, що йде в салон з-під капота (де він, імовірно, підключений до вимірювальної апаратури), можна припустити – на цьому екземплярі хетча тестується якийсь новий силовий агрегат (можливо, 1,33-літровий турбомотор). Крім того, на передній панелі проглядається щось, що нагадує планшетоподібний екран: не виключено, хетч забезпечили зовсім іншою мультимедійною системою і, відповідно, передньою панеллю зміненої конфігурації.

У Renault вже згадували, що зі зміною поколінь Dacia Sandero остаточно відмовиться від платформи B0. Хетчбек побудують на архітектурі CMF-B, що лежить в основі Renault Clio, але використають для новинки спрощену версію, щоб зберегти бюджетний статус. Моторну гамму європейського Sandero складуть бензиновий літровий мотор потужністю від 65 до 100 к.с. і дизелі об’ємом 1,5 л, який зможе розвивати від 85 до 115 к.с.

Дебютувати нове покоління Dacia Sandero має на березневій виставці в Женеві.

Джерело: Motor1

Галерея шпигунські фото Dacia Sandero
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest