Renault відмовилась від розробки нових дизельних двигунів

Автор: Редакція | 27 Кві, 2021
Логотип Renault

Французька компанія Renault вирішила зупинити розробку нових дизельних двигунів.

З тих пір, як кілька років тому вибухнув скандал «Дизельгейт», дизель став не надто популярним словом в світі. Цей тип палива все ще залишається основним для важких вантажних автомобілів, але дедалі покупці легковиків прагнуть уникати машин із такими моторами.
Правда полягає в тому, що дизельний двигун зазвичай має нижчі викиди CO2, ніж відповідний бензиновий двигун. І згідно з останніми стандартами викидів Євро 6D на Старому континенті, викиди NOx майже однакові між ними – 0,06 г на кілометр для бензинових двигунів та 0,08 г/км для дизельних двигунів. Проте врятувати дизельний двигун, можливо, вже запізно.

Багато виробників відмовляються від дизельного двигуна і спрямовують гроші на НДДКР та електрифіковані силові агрегати. Останнім, хто приєднався до Lexus, Mitsubishi, Nissan, Volvo та багатьох інших компаній, стала Renault.

Французька компанія голосом свого генерального директора Луки де Мео підтвердила, що більше не буде вкладати гроші в розробку дизельних двигунів нового покоління. Однак існуючі агрегати dCi будуть адаптовані відповідно до більш суворих стандартів викидів.
Чи означає це, що дизелів Renault не буде існувати в епоху Євро-7, ще належить з’ясувати. Однак, побачивши, як попит на гібридні та електромобілі в Європі перевершує дизель, не варто дивуватись, якщо дизельні Renault зникнуть з ринку в 2025 році.

Можна з упевненістю сказати, що Renault вже значною мірою відмовилась від дизельного двигуна. Деякі з моделей компанії більше не доступні з двигуном внутрішнього згорання, а багато з майбутніх моделей втрачають дизельні варіанти своїх попередників. Навіть Dacia, бюджетна марка Renault, перейшла на бездизельний ряд для свого нового покоління автомобілів у Європі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest