Renault повідомила про обсяги зменшення ринку автомобілів

Автор: Редакція | 27 Кві, 2020

Французька автомобільна група Renault оприлюднила результати діяльності за перший квартал 2020 рік, на які суттєвий вплив вчинили карантинні заходи проти пандемії коронавірусу.

За інформацією компанії, світовий автомобільний ринок в першому кварталі 2020 року скоротився на 24,6% в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року.

У березні Група Renault, як й більшість автовиробників, призупинила комерційну й виробничу діяльність, щоб захистити своїх співробітників відповідно до локальних заходів безпеки. Тому, зрозуміло, що у порівнянні з минулим роком за перші три місяці продажі Групи в світі впали на 25,9% – до 672 962 автомобілів.

В Європі, де ринок скоротився на 26,2%, результати Групи Renault знизилися на 36,0% до 321 756 автомобілів, найбільш різкий спад припав на кінець кварталу через закриття більшості промислових і торгових майданчиків.
Бренд Dacia серйозно постраждав, зафіксувавши спад на 44,5%. В той час, як продажі бренду Renault скоротилися на 32,3%.

На європейському ринку електромобілів бренд Renault реалізував у першому кварталі 22 810 автомобілів і закріпив за собою ринкову частку в 17,3%, в основному завдяки новому ZOE.

У регіонах за межами Європи продажі Групи в першому кварталі скоротилися на 13,4%.
Тим не менш, на тлі кризи в деяких країнах, де у другому півріччі 2019 року були запущені нові моделі, був й позитивний рух. Так, в Індії Triber допоміг Групі збільшити продажі на 3,5%, незважаючи на скорочення ринку на 22,8%. У Південній Кореї продажі групи зросли на 20,1% завдяки успіху XM3, випущеному в лютому 2020 року, на тлі скорочення ринку на 6,8%.

Проте загальна виручка Групи за перші три місяці склала 10 125 млн євро, що на 19,2% менше за аналогічний період.

Враховуючи зазначені обставини, рада директорів Renault вирішила не розподіляти дивіденди на щорічних зборах акціонерів, а сама Група поки розробляє нові виробничі плани на 2020 рік.

Нещодавно, в Renault також повідомили, що представлять два нових електромобіля протягом 18 місяців, а ось модель Megane можуть зняти з виробництва.

 

Галерея останніх новинок Renault:
Фотограф: Роман Галімон
Фотограф: Роман Галімон
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest