Класичні Rolls-Royce перетворили на електричні та сучасні

Автор: Редакція | 23 Сер, 2020
Rolls-Royce Lunaz

Британська фірма Lunaz вже давно реконструює розкішні лімузини, але тепер реставруватиме й перетворюватиме в електромобілі класичні Rolls-Royce.

Компанія Lunaz вже відома серед фанатів усучасненої класики своїми роботами над культовими Jaguar XK120 і Bentley Continental.

Для своїх клієнтів виробник шукає на аукціонах раритети і приводить їх не тільки до ладу, але й ставить на електричний хід, оснащуючи силовим агрегатом власної розробки.
Тепер аналогічний проект, але вже на 30 розкішних седанів, купе й кабріолетів Rolls-Royce, фірма планує зробити на базі розкішних моделей Silver Cloud 1956 року і Phantom V 1961 року.

Обидва отримають електромотор потужністю 380 к.с. та 700 Нм, здатний розігнати важкий лімузин до сотні за п’ять секунд. Перший з автомобілів оснастили тяговою батареєю на 80 кВт-год, а другий – на 120 кВт-год. Заявлена дальність проїзду обох машин на одній зарядці – 480 км.
Крім іншого електрифіковані Rolls-Royce отримають й сучасні мультимедійні системи. Вартість одного автомобіля на базі Silver Cloud оцінюється авторами проекту мінімум в 350 000 фунтів, а реінкарнація Rolls-Royce Phantom коштуватиме щонайменше у 500 000 фунтів стерлінгів.

Раніше цього місяця китайський конкурент Rolls-Royce «засвітив» свій електричний флагманський позашляховик, а раніше 37-літровий двигун Rolls-Royce Griffon від винищувача «втиснули» у Ford Crown Victoria.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Rolls-Royce Lunaz:
Фотограф: Lunaz
Фотограф: Lunaz
Фотограф: Lunaz
Фотограф: Lunaz
Фотограф: Lunaz
Фотограф: Lunaz
Фотограф: Lunaz
Фотограф: Lunaz
Фотограф: Lunaz
Фотограф: Lunaz
Фотограф: Lunaz

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest