Skoda представила унікальний кемпер Enyaq з тентом на даху

Автор: Редакція | 26 Лип, 2022
Skoda Enyaq

Електричний позашляховик Skoda Enyaq iV максимально використав свій величезний 585-літровий багажник.

Філія Skoda у Великій Британії знайшла розумний спосіб підкреслити практичність Enyaq, перетворивши електричний позашляховик на кемпер. Розробник почав із найпотужнішої версії із заднім приводом, яка має назву Enyaq iV 80 в стандартній комплектації, а тепер на неї можна поставити намет на даху, до якого веде драбина.

У наметі можуть спати дві людини, і його можна встановити та зняти лише за лічені хвилини. Дах поставляється разом із вентилятором на сонячних батареях, вбудованим ліхтариком і сіткою для зберігання.

Skoda Enyaq

Ще двоє людей можуть спати на розсувному ліжку, яке розташовано в багажнику. Каркас двоспального ліжка теж збирається лише за кілька хвилин, і він максимально використовує величезний вантажний об’єм Enyaq об’ємом 1710 літрів, коли задні сидіння складені.

Для підвищення практичності електромобіля, Skoda встановила висувну конструкцію, розроблену чеською компанією EGOE. До неї вмонтовані не тільки газова плита, але і розбірна мийка з краном і шлангом.

Skoda Enyaq

При цьому, все ще можна використовувати задні сидіння, де встановлено ящик для зберігання, та зону для приготування їжі. Завершують налаштування крісло для кемпінгу та стіл, які складаються та розкладаються за кілька секунд, а також штори для додаткової конфіденційності.

Skoda Enyaq iV

Оскільки це модель із одним двигуном і заднім приводом, оснащена акумуляторною батареєю ємністю 82 кВт-год, це означає, що Enyaq iV 80 може подолати до 544 кілометрів (338 миль) між зарядками за WLTP. Мотор має потужність близько 200 кінських сил і 310 ньютон-метрів та забезпечує розгін до 100 км/год за 8,5 секунд.

Skoda назвала комплектацію FestEVal, але не запускатиме її у виробництво, оскільки кожний охочий самостійно може спорядити придбаний Enyaq додатковим спорядженням для кемпінгу.

До речі, минулого року класичний фургон 1203 був переобладнаний у кемпер, проте лише у цифровому вигляді.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Skoda Enyaq FestEVal:
Фотограф: Skoda UK
Фотограф: Skoda UK
Фотограф: Skoda UK
Фотограф: Skoda UK
Фотограф: Skoda UK

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest