Skoda оприлюднила технічні характеристики Fabia

Автор: Редакція | 17 Сер, 2021
Skoda Fabia 2021 року

Чеська марка Skoda розкрила технічні характеристики двигунів нової генерації Fabia.

Компанія Skoda незабаром запустить продажі нового покоління Fabia, виробництво якого вже почалось. Напередодні марка розкрила деякі технічні характеристики.
У лінійці моторів будуть тільки негібридні ДВЗ, що працюють на бензині. Їхня потужність складає від 65 до 150 к.с., при цьому чотири з п’яти агрегатів можуть похвалитися далекобійністю в 900 км (при установці 50-літрового бака замість 40-літрового). Мотори належать до покоління Evo: вони є екологічнішими за попередні та відповідають класу Euro 6d.

Топовий двигун – 1,5 TSI потужністю 150 к.с. – поєднується з 7-ступеневим роботом DSG. Також є п’яти- і шестиступенева механіка. Виробник запропонує і два нові варіанти підвіски: перший опускає кузов на 15 мм і має більш жорсткі амортизатори, другий покращує можливості моделі на поганих дорогах і включає в себе збільшення кліренсу і захист днища.

Нове покоління «Фабії» дебютувало в травні 2021 року й побудовано на архітектурі MQB-A0, яка дозволила додати сучасні системи. У салоні вперше встановлюється віртуальна приладова панель на 10,25 дюйма. Також «Шкода» передбачила три мультимедіа з екранами на 6,5, 8 і 9,2 дюйма. Ще є клімат-контроль для двох зон, підігрів вітрового скла й керма та дев’ять подушок безпеки (в дорожчих версіях).
З асистентів доступні «автопілот», що вимагає наявності рук на кермі, екстрене автоматичне гальмування, розпізнавання дорожніх знаків, пішоходів і велосипедистів, а також допомога при паркуванні.

Раніше Skoda повідомила, що Fabia отримала найкращу в своєму класі аеродинаміку, а універсал Fabia Combi буде презентований у 2023 році.

В Україні нове покоління Skoda Fabia має з’явитись на початку 2022 року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Skoda Fabia 2021 року:
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest