Skoda представила невелике спортивне крос-купе Kamiq GT

Автор: Редакція | 04 Лис, 2019

Чеська компанія Skoda представила новий компактний кросовер Kamiq спеціально для ринку Китаю.

Skoda збільшила рівно вдвічі свій модельний ряд крос-купе у Китаї, який раніше налічував лише Kodiaq GT. При цьому Kamiq з індексом GT вийшов цілком самостійним.

Читайте також:

Над зовнішністю кросовера спільно працювали відразу дві дизайн-студії – в Чехії та в Китаї, де у Skoda і SAIC є спільне підприємство. Габарити кросовера в процесі трансформації крос-купе трохи збільшилися: на 19 мм у довжині за рахунок бамперів нового дизайну. В іншому ж за розмірами новинка збігається з донором.

А ось зовні машина відрізняється досить помітно, і справа тут не тільки в новому силуеті. Кросоверу вдало оновили «обличчя», яке стало динамічнішим: Kamiq GT має в першу чергу привернути увагу наймолодшої частини аудиторії Skoda.

Кросовер отримав новий набір 17-дюймових колісних дисків, збільшена кількість хромованих акцентів на кузові (особливо в районі задніх стійок), світлодіодні задні ліхтарі з новою графікою та дифузор, яке приховує кінцівки вихлипної системи. Молоді ж адресовані панорамне скління, яскраві кольори кузова і можливість двоколірних рішень.

Відмінності в інтер’єрі далеко не такі значні: за великим рахунком, нічого індивідуального салон Kamiq GT не отримав, за винятком опціональних нюансів обробки в колір кузова та передніх крісел з більш розвиненим профілем. Очевидно, у стандартного Skoda Kamiq буде запозичена і лінійка силових агрегатів.

Як й більший родич, випускатися й продаватися Skoda Kamiq GT буде тільки в Китаї. Звичайно, не можна виключати ймовірності того, що одного разу в штаб-квартирі передумають, але поки європейцям доведеться задовольнятися версією Monte Carlo, яка вже є у традиційного кросовера.

Джерело: Motor1

Галерея Skoda Kamiq GT
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest