Skoda представить новий седан до кінця року

Автор: Редакція | 29 Чер, 2021

Чеський бренд Skoda готує нову модель седана, який буде представлений для ринку Індії до кінця 2021 року.

Не вперше Skoda представляє спеціальні моделі для окремих ринків, тому новий седан стане лише продовженням програми Групи Volkswagen, яка вивчає азіатські ринки. Раніше, наприклад була представлена спеціальна версія Octavia Pro для Китаю.
Можливо, про появу новинку ніхто б передчасно й не дізнався, якби генеральний директор Skoda India Зак Холліс не зробив кілька відповідних коментарів у соціальній мережі Twitter.

Керівник індійського підрозділу відповів на питання користувача й розкрив майбутнє однієї з моделей, яка стане частиною лінійки Skoda на індійському ринку та, навіть, підтвердив дату запуску.

Нова Skoda для Індії

Тізер Skoda Octavia 2020 року

За словами Холліса, це має бути новий середньорозмірний седан, який позиціонуватиметься вище відомої моделі Skoda Rapid, яка все ще продається на певних ринках Європи й не матиме наступної генерації.

«Пізніше цього року ми представимо новий седан середнього розміру, який розмітиться над поточним Rapid, – зазначив Холліс у Твіттері й додав. – Ми не будемо запускати новий Rapid».

Після таких новин, місцеві медіа припустили дві можливі назви моделі: Slavia та Laura. Перша вже відома в Європі, оскільки її використовували для родстера, створеного студентами на базі Skoda Scala. А під назвою Laura в Індії раніше продавалась «Октавія» другого покоління.
Нова платформа

Skoda Kushaq 2021 року
Салон Skoda Kushaq 

Також відомо, що Група Volkswagen планує інвестувати в Індію один мільярд євро в період з 2019 по 2022 рік й для цього створений заводі спільного підприємства Volkswagen India в Чакані.

Нещодавно вже розпочато виробництво нового кросовера Kushaq на локалізованій платформі MQB-A0-IN, в рамках проекту India 2.0, що є важливим для Skoda Auto та Volkswagen Group в Індії.
Швидше за все, новий седан теж буде побудований на новій платформі, й автовиробник матиме змогу вивчити попит на нову модель Skoda, зроблену з великим рівнем локалізації.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея тізерів Skoda Octavia 2020 року:
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest