Нову Skoda Octavia RS зроблять гібридом

Автор: Редакція | 06 Січ, 2020

Чеський виробник Skoda може створити «прокачану» версію Octavia з бензоелектричним силовим агрегатом. Проте від «традиційних» двигунів теж не відмовляться.

Нова Skoda Octavia RS вперше отримає плагін-гібридну модифікацію з можливістю зарядки від мережі. Про це повідомляє британське видання Auto Express із посиланням на високопоставлені джерела в компанії.

 Читайте також:

Очікується, що плагін-гібрид стане найпотужнішим представником модельного ряду. За припущеннями, Octavia RS отримає силову установку на основі 1,4-літрового турбомотора на кшталт тієї, що вже використовується в нових Volkswagen Golf GTE і Skoda Octavia iV.

Два останніх мають потужність 245 к.с., проте в минулому поколінні «Октавія» вже мала 245-сильну версію RS 245 із мотором від VW Golf GTI Performance, тому новий спортивний плагін-гібрид має бути ще потужнішим.

Акумулятор ємністю близько 13 кВт-год забезпечить запас ходу близько 50 кілометрів на одному заряді. При цьому гібридна RS-модель буде помітно важче бензинової, а тому й повільнішою на прямій.

Дебют нової Octavia RS намічений на весну та, швидше за все, модель з’явиться на Женевському автосалоні.

Джерело: Motor1

Галерея Skoda Octavia RS 2021 року:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest