Skoda «засвітила» оновлений кросовер Karoq

Автор: Редакція | 17 Чер, 2020
Skoda Karoq (шпигунські фото)

Чеська компанія Skoda почали тестувати рестайлінгову версію кросовера Karoq, який з’явився лише три роки тому.

Наша редакція вже встигла протестувати актуальне покоління Skoda Karoq, але автовиробник із наближенням середини життєвого циклу моделі вже готує оновлення для кросовера.
На шпигунських фото можна розгледіти передній бампер незвичайної конфігурації і ґрунтовно закамуфльовану задню частину, що дозволяє припустити наявність деяких візуальних обробок. Не виключено, з рестайлінгом Skoda Karoq за прикладом старших Octavia і Superb отримає й матричну оптику.

Цікаво, що приховувати від сторонніх поглядів салон позашляховика випробувачі не стали. Це може означати, з одного боку, відсутність будь-яких планованих змін, а з іншого – що доопрацювання ще попереду, і перші прототипи просто отримали інтер’єри актуальної версії.

Вже не вперше машини Skoda «спіймані» з причепом, який буксирується тестовим зразком. Можливо, в Skoda таким чином перевіряють його тягові можливості, а це, в свою чергу, допускає застосування на прототипі якогось нового двигуна. Можна припустити, що Karoq отримає гібридну силову установку від VW T-Roc.
Офіційні деталі про оновлений кросовер з’являться не раніше наступного року. І рестайлінг, очевидно, виявиться глибшим, ніж легке оновлення минулого року.

В Україні Skoda Karoq доступний у трьох комплектаціях, які можуть бути оснащені на вибір трьома двигунами, й мінімальна ціна стартує від 626 тисяч грн.

Нещодавно Skoda Karoq також потрапив до нашого матеріалу про вибір кросовера, де він порівняний із Nissan X-Trail та Toyota RAV4.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Skoda Karoq (шпигунські фото):
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest