Skoda очікує велике падіння прибутку в другому кварталі 2020-го

Автор: Роман Галімон | 04 Тра, 2020

Чеський автовиробник Skoda Auto у понеділок повідомив про зниження на 25% прибутку від операцій у першому кварталі, але очікує ще більшого удару від спалаху коронавірусу в другому кварталі 2020 року.

Компанія Skoda, яка є найбільшим експортером Чехії, почала відчувати вплив коронавірусної кризи протягом перших трьох місяців року, коли її світові продажі (а Китай серед найбільших ринків марки) знизилися на чверть, в той час як заводи виробника зупинились на 39 днів від березня.

Однак компанія зазначила, що найбільший вплив від пандемії все ще має відбутися, і вона розпочала заходи щодо скорочення витрат у короткостроковій перспективі.

«Ми очікуємо, що найбільший вплив нинішньої кризи відбудеться у другому кварталі з подальшим поступовим відновленням у третьому кварталі та можливим поверненням до рівня попереднього року у четвертому кварталі», – сказав член правління Клаус-Дітер Шурман.
Дохід компанії у першому кварталі впав на 1,4% до 4,85 мільярда євро, тоді як продажі по всьому світу впали на 24% до 232 900 автомобілів. Якщо не враховувати Китай, то продажі знизилися на 16%.

Останніми роками Skoda збільшила щорічні продажі до рівня понад 1 мільйон машин, але, як і інші автовиробники, сильно постраждала від спалаху вірусу, який з’явився в Китаї наприкінці минулого року, перш ніж потрапити в Європу, яку він вразив у березні.
27 квітня Skoda частково відновила виробництво, і тепер разом із автомобільним сектором Центральної Європи змушена коригувати виробничі плани відповідно до низького попиту.

Виконавчий директор Skoda Бернхард Майер заявив, що зупинка вже означала втрату у виробництві 100 000 автомобілів, й тепер важко передбачити глобальні продажі автомобілів найближчими місяцями.

«Ми боремося за кожну машину, оскільки наше відставання у замовленнях все ще велике», – сказав він стосовно дотримання Skoda своїх середньострокових і довгострокових планів розвитку.

Раніше Skoda представила назву нового кросовера, а також презентувала «прокачаний» гібрид Octavia RS iV.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Auto.com

Галерея Skoda Octavia RS iV 2020 року:
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest