Skoda зрівняє потужності бензинової та гібридної Octavia RS

Автор: Редакція | 19 Лют, 2020

Skoda вирішила зрівняти потужності «заряджених» гібридної та бензинової версій Octavia.

За припущеннями Skoda Octavia RS iV, яка дебютує на Женевському автосалоні, мала стати найпотужнішим представником лінійки спортивних Octavia з 245-сильної плагін-гібридною установкою.

Проте, в мережі з’явився документ із характеристиками неелектрифікованих RS-моделей, який був  опублікований на неофіційному twitter-акаунті Skoda News.

Відповідно до документу, Octavia RS буде оснащена не 1,4-літровою «турбочетвіркою» та електромотором, а дволітровим бензиновим двигуном потужністю в ті ж 245 к.с.

Це було передбачувано, адже таку ж потужність має новий Volkswagen Golf GTI, який також покажуть у Женеві. Таким чином, звичайна RS-версія зрівняється за потужністю з топовою Octavia RS 245 попереднього покоління. При цьому бензиновий Golf отримає ще й 300-сильну версію GTI TCR, але про у модельному ряді Octavia поки такої моделі немає.

Нова дизельна Skoda Octavia RS буде 200-сильною – що знову дорівнюється до нового Volkswagen Golf TDI. Для моделі на «важкому» паливі запропонують тільки семиступінчастий робот, тоді як для бензиновою – ще й шестиступінчасту механіку. Плагін-версії використають шестиступінчасту DSG.

Гібридні версії Octavia надійдуть на європейський ринок на початку червня. RS-моделі без електромотора з’являться в продажу до кінця серпня.

Раніше зображення «прокачаної» Skoda Octavia RS потрапили у мережу, а потім Skoda Octavia RS iV з’явилась на ескізах.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Галерея Skoda Octavia RS 2021 року:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest