Skoda Scala отримала літровий двигун потужністю 110 к.с.

Автор: Редакція | 28 Січ, 2021

Чеський автовиробник Skoda тепер встановлюватиме на моделі Scala трициліндровий бензиновий мотор: це 1,0-літровий двигун TSI потужністю 110 к.с.

Skoda вирішила внести зміни в модельний ряд Scala 2021 року й тепер пропонуватиме бензиновий двигун потужністю 110 к.с., який розміститься між 95-сильним 1.0 TSI 95 та 150-сильним 1.5 TSI моторами.
Новий трициліндровий двигун, який видаватиме зокрема 200 Нм максимального крутного моменту, агрегується 6-ступеневою механічною коробкою передач або 7-ступенем «роботом» DSG. У будь-якому випадку, всі комплектації постачаються з переднім приводом.

До речі, в Європі такі Skoda Scala мають варіанти Active, Ambition, Style, Sport та Monte Carlo.

В Україні ж моделі пропонуються лише два двигуни: 1,5-літровий TSI потужністю 150 к.с. з коробкою 7DSG та 1,6 MPI потужністю 110 к.с. з 5-ступеневою механікою або 6-ступенеивм автоматом.
В нашій країні «Скала» доступна у трьох комплектаціях: Active, Ambition, Style. Ціни на модель починаються від 467 966 грн.

До речі, рівно рік тому Skoda Scala теж отримала новий двигун, а пізніше стало відомо про спеціальну версію Monte Carlo (на фото нижче).

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es

Галерея Skoda Scala Monte Carlo:
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest