Skoda визнана «Сімейним автомобілем року» за версією німецького журналу

Автор: Роман Галімон | 29 Чер, 2020
Skoda Superb Combi

Чеський автовиробник Skoda отримав декілька нагород від читачів німецького спеціалізованого журналу AUTO Straßenverkehr.

Читачі німецького спеціалізованого журналу AUTO Straßenverkehr проголосували за моделі Skoda у шести категоріях голосування «Сімейний автомобіль року». Таким чином, чеський виробник забрав додому більше нагород, ніж будь-який інший бренд-учасник.

Всього у голосуванні взяли участь 128 автомобілів у трьох різних цінових діапазонах, які, в свою чергу, були розділені на категорії «Найкращий дизайн», «Найкраща технологія» та «Найкраща ціна/якість».
Для кожного з них читачі обрали одного переможця з імпортованих машин та одного загального переможця.

Автомобіль Octavia Combi вийшов на перше місце за «Найкращим дизайном» як серед імпортних, так й в цілому для автомобілів до 25 000 євро, а також виграв нагороду серед імпортних за «Найкращі технології» у своєму ціновому діапазоні.

Superb Combi був визнаний «Найкращим співвідношенням ціни та якості» як в цілому, так й як імпортний автомобіль вартістю від 25 000 до 35 000 євро. Також він став найкращим імпортним автомобілем із «Найкращими технологіями» у своїй категорії.
Компанія Skoda зазначила, що вже отримала 34 нагороди з моменту першого голосування читачів AUTO Straßenverkehr у 2011 році.

Нещодавно Skoda представила новий двигун на газу для Octavia G-TEC, а також виготовила тримільйонний двигун EA211.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Галерея Skoda Octavia та Superb:
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest