Skoda представила перші зображення оновленого Rapid

Автор: Редакція | 29 Лис, 2019

Чеська марка Skoda представила тізери наступного покоління ліфтбека Rapid, які щоправда не виявили нічого нового в дизайні.

Skoda не робить таємниці з нового покоління ліфтбек Rapid: слідом за першим тізером компанія опублікувала ще два зображення. Нехай це не фотографії, а дизайнерські малюнки, уявлення про зовнішність нової моделі вони дають повне.

Читайте також:

Очевидно, що Rapid адаптував загальні стильові тренди, до яких перейшли й інші моделі Skoda. На кришці багажника замість логотипу, згідно з нинішньою модою, красується великий напис з назвою марки, ліхтарі отримали L-подібну форму і «кристалічні мотиви».

«Кристалічний дизайн фар із вбудованими світлодіодами нагадує про традиції виробництва знаменитого богемського кришталю, відсилаючи до багатої історичної спадщини марки. Виразна смуга світлодіодних денних ходових вогнів гармонує з контуром решітки радіатора і робить образ автомобіля динамічним», – йдеться в офіційному описі.

Технічні деталі оновлення поки не розкриваються, але імовірно Rapid трохи підросте в розмірах і, можливо, отримає новий турбований мотор у пару до нинішніх атмосферника та 1,4-літрового TSI.

 

Галерея Skoda Rapid
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest