Skoda опублікувала перші зображення нового покоління Octavia

Автор: Редакція | 17 Жов, 2019

Чеська марка Skoda готова презентувати 11 листопада нове покоління Octavia та вже розпочала тізерну рекламу.

Перші зображення дають деяке уявлення про вигляд четвертої генерації «Октавії», але варто враховувати, що це дизайнерські ескізи з деякими непритаманними деталями – експресивними колісними дисками, не зовсім природними пропорціями й силуетом, дверима без ручок тощо.

Читайте також:

Швидше за все, у серійної машини дзеркала будуть масивнішими, а примхлива оптика навряд чи буде доступна інакше, ніж в топових комплектаціях (хоча «Октавії» вже пообіцяли матричні світлодіодні фари). А ось великий напис Skoda на кришці багажника обов’язково з’явиться на всіх екземплярах новинки.

Детальні зображення інтер’єру поки не оприлюднені. У той же час якщо судити зі шпигунських фото, можна помітити – інтер’єр Octavia збирали за загальними рисами салону Skoda Scala, але з якіснішими матеріалами та, можливо, просунутішими мультимедійними рішеннями (включаючи голосового помічника). Відомо також, що Octavia отримає нове кермо, електричний «ручник», іншу панель приладів і ґрунтовно перероблену центральну консоль.

Дебютує новинка 11 листопада в Празі – причому покажуть, швидше за все, одночасно ліфтбек і універсал. Трохи пізніше можуть представити гібрид з індексом iV, а у 2020 році до сімейства приєднаються позашляхова версія Scout і «прокачана» Octavia RS – їхні випробування вже йдуть.

Джерело: Motor1

Галерея 2020 Skoda Octavia тізер та шпигунські фото
Фотограф: Skoda
Фотограф: Якуб Шпачков / Garáž.cz
Фотограф: Якуб Шпачков / Garáž.cz
Фотограф: Якуб Шпачков / Garáž.cz
Фотограф: Якуб Шпачков / Garáž.cz
Фотограф: Skoda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest