Sony представила власний концепт електромобіля

Автор: Редакція | 07 Січ, 2020

Японська фірма Sony продемонструвала повноцінний седан Vision-S, який може стати конкурентом для існуючих електрокарів.

На Міжнародній виставці побутової техніки (Consumer Electronics Show) у Лас-Вегасі компанія Sony знаходиться по праву, на відмінну від Mercedes та Jeep, які часто демонструють там свої концепти.

 Читайте також:

Проте у 2020-му у Sony теж вирішили представити концептуальний електрокар під назвою Vision-S. Зовні він нагадує щось середнє між Porsche Taycan і Lucid Air, але створений за участю цілого конгломерату компаній.

У переліку фірм, задіяних в роботі над концептом, немає жодного автовиробника, зате є безліч компаній, що беруть участь у створенні різнокаліберних високих технологій й компонентів. У розробці Vision-S фірмі Sony допомагали, наприклад, колеги з Nvidia, Bosch, ZF, Continental і Qualcomm, а для проектування платформи концепту японці об’єдналися з інженерами Magna Steyr.

В технічні деталі творці седана не вдаються: відомо лише, що він забезпечений двома електромоторами потужністю в 270 к.с. кожен, що дозволяє Vision-S прискорюватися до 100 км/год за 4,8 секунди за максимальної швидкості в 240 км/год.

Чотиримісний електрокар оснащений цілою системою з 33 датчиків і сенсорів, що наділяють його здатністю самостійно орієнтуватися в просторі. Робоче місце водія Vision-S складається з декількох моніторів (за схожим принципом побудована передня панель електрокара Honda e), включаючи бічні екрани, на які передається картинка з камер заднього виду. Заявлено також, що Vision-S доповнили акустичною системою, що забезпечує просторове звучання: динаміки вбудовані навіть в сидіння.

Sony поки не повідомила про плани щодо серійного виробництва електромобіля. Можливо, Vision-S потрапить на ігрові консолі Play Station для гри Gran Turismo Sport.

Джерело: Motor1

Галерея концепта Sony Vision-S:
Фотограф: Sony
Фотограф: Sony
Фотограф: Sony
Фотограф: Sony
Фотограф: Sony
Фотограф: Sony
Фотограф: Sony
Фотограф: Sony
Фотограф: Sony
Фотограф: Sony
Фотограф: Sony
Фотограф: Sony
Фотограф: Sony
Фотограф: Sony
Фотограф: Sony

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest