Спорткар Corvette C8 відремонтували локшиною

Автор: Редакція | 16 Гру, 2020
Спорткар Corvette C8 ремонт локшина

Спортивний автомобіль Chevrolet Corvette був відремонтований завдяки застосуванню локшини.

Що робити, коли у вас немає коштів для ремонту вашої машини, або у вашого дилера просто немає деталей? Відповідь на це питання знайшли у проекті Judahs Garage на YouTube й показали це на прикладі свого Chevrolet Corvette.
Хоча подробиці аварії Corvette C8 не розголошувались, схоже, машина потрапила у серйозну ДТП. Настільки, що була знята вся передня частина спортивного автомобіля (із середнім розташування двигуна), а також пошкоджені праві бокові двері та пороги.

Проблема була в тому, що автор відео не зміг вчасно отримати запчастини від свого дилера Chevrolet. Проте це дало можливість проекспериментувати.

Як зазначено у відео, натхнення на експеримент надійшло від інших блогерів, які використовують для усунення пошкоджень локшину швидкого приготування, наприклад, так ремонтуються унітази, столи та керамічна плитка.

Саме так було вирішено ліквідувати отвір у дверях.

 

Чи вдалося це? Як можна побачити на відео, зробити так дійсно можна й ззовні (під шарами шпаклівки та краски) двері виглядають навіть непогано. Але чи довго протримається локшина на спорткарі?

Очевидно, що ці хлопці зробили це для сміху, але, побачивши кінцевий результат все ж вирішили зробити заміну дверей, яка коштуватиме 1500 доларів для цієї моделі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest