Subaru Levorg отримає 2,4-літровий двигун нового WRX

Автор: Редакція | 13 Вер, 2021
Subaru Levorg (виробнича версія) 2021 року

Японський універсал Subaru Levorg модельного 2022 року може отримати двигун від нового WRX й при цьому стане наступником WRX Wagon.

Subaru роками не виробляла універсал Impreza WRX. Однак естафету підхопило попереднє покоління Levorg з його 2,0-літровим двигуном із турбонаддувом.

Японська версія 2-літрового турбованого Levorg навіть виробляла близько 300 кінських сил. На жаль, модель була зняти із виробництва, коли минулого року був випущений Levorg другого покоління.
Subaru Levorg із двигуном від WRX

Subaru Levorg (виробнича версія) 2021 року

На даний момент Levorg не має високопродуктивних версій. Єдиним варіантом двигуна в універсалі є 1,8-літровий двигун із турбонаддувом, який отримав назву CB18. Й хоча цей мотор ефективніший, за попередній, однак 174 кінських сил точно не додадуть емоцій.

Тим не менш, австралійське видання CarExpert повідомило, що Subaru може додати імпульсу в універсал.

За їхніми даними, Levorg буде доступний із 2,4-літровим двигуном із турбонаддувом від нещодавно представленого WRX.

При цьому, видання CarExpert процитувало представника Subaru в Австралії, який сказав: «Levorg зарекомендував себе як нішевий універсал й в наступному поколінні перетвориться на щось трохи інше».
Який двигун на WRX?

Subaru WRX 2022 року

Для довідки, 2,4-літровий турбомотор від WRX видає 271 к.с. (202 кіловат) та 349 Ньютон-метрів крутного моменту. WRX доступний із шестиступеневою механічною коробкою передач або посиленою безступінчастою трансмісією, яку бренд називає Subaru Performance Transmission.

Тим не менш, також існує ймовірність того, що 2,4-літровий Levorg може використовувати дефорсовану версію зазначеного двигуна. Наприклад, подібна версія встановлена на Ascent та Legacy. Для цих двох моделей потужність обмежена до 260 к.с. (190 кіловат) та 376 Нм крутного моменту.

При цьому, навряд чи Levorg буде доступний з шестиступеневою механікою WRX, адже й Levorg попереднього покоління ніколи не пропонувався з «мішалкою». А отже, варіант із CVT є найімовірнішим варіантом.

Й поки Subaru офіційно не підтвердила 2,4-літровий Levorg, залишається чекати дебюту моделі в Австралії.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Subaru Levorg 2021 року:
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest