Subaru пообіцяла підвищити потужність кросоверу XV

Автор: Редакція | 08 Чер, 2020
Subaru Crosstrek Sport 2021 року

Японська компанія Subaru пообіцяла збільшити потужність позашляховику Crosstrek, який в нашій країні продається під ім’ям XV.

Відповідно до офіційного анонсу представництва Subaru в Сполучених Штатах, модифікація під назвою Crosstrek Sport стане «найбільш авантюрним і веселим» варіантом позашляховика, а ще найпотужнішою його версією в історії моделі.

Новинці обіцяні збільшені характеристики силового агрегату разом із наявною фірмовою системою повного приводу.
Крім того, очікується, Subaru XV / Crosstrek отримає й допрацьовану зовнішність і розширений перелік технологій, спрямованих на безпеку. Інших подробиць поки немає, але компанія обіцяє поділитися ними вже 9 червня.

Модель, яка вже перебуває всередині життєвого циклу, дійсно може отримати «фейсліфтинг», адже друге покоління XV / Crosstrek випускається з 2017 року.

Свого часу в США кросовер позиціювався як версія п’ятидверної Impreza зі збільшеним кліренсом та позашляховим характером, але покупці постійно нарікали на відсутність у лінійці потужних двигунів: в Північній Америці кросовер продається або зі 148-сильною гібридною установкою, або зі 152-сильним бензиновим мотором.

Subaru Crosstrek Sport 2021 року
Subaru Crosstrek Sport 2021 року

Тепер нова модифікація XV / Crosstrek можливо виправить цю ситуацію, хоча поки невідомо, який саме мотор отримає Crosstrek Sport. Втім, за великим рахунком, варіантів у компанії тільки два.

Перший – це дволітровий чотирициліндровий опозитний двигун, який встановлювався на купе BRZ: такий мотор розвиває в американській специфікації 205 к.с. і 211 Нм крутного моменту. Навіть цей двигун гарантував би позашляховику помітну прибавку.
Хоча, якщо компанія дійсно захоче запропонувати «найбільш авантюрний і веселий» варіант, то це турбирований мотор від кросовера Ascent об’ємом 2,4 л, який видає 264 к.с. та 376 Нм крутного моменту.

В Україні Subaru XV пропонується дві комплектації, але з одним двигуном: дволітровим бензиновим опозитником, який забезпечує 152 к.с. та 196 Нм крутного моменту.

Раніше стало відомо, що Subaru завершить виробництво актуального покоління спорткара BRZ спеціальною версією Final Edition, а також компанія оголосила технічні характеристики першого електрокара Subaru.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Subaru Crosstrek Sport:
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest