Байкер зніс дзеркало на Tesla Model 3 та втік

Автор: Роман Галімон | 07 Жов, 2019

Мотоцикліст вирішив «погратися» з водієм Tesla, але його дії зафіксувала камера електромобіля. Тепер розбишаку шукає поліція.

Інцидент стався на одному з шосе в Каліфорнії. Власник Model 3 Брендон МакГоуен, який опублікував запис, натрапив на непоступливого мотоцикліста, який захотів трохи «розважитися» з електромобілем.

За словами водія Тесли, він спокійно рухався за байкером на Suzuki GSX-R 600 в лівій смузі шосе зі швидкістю 70 миль на годину (112 км/год), але мотоцикліст несподівано сповільнилося до 50 миль на годину (80 км/год) й звільнив смугу тільки після того, як Брендон кілька разів посигналив. Через якийсь час після цього байкер наздогнав електромобіль й, проїжджаючи повз, рукою зніс на Model 3 бічне дзеркало.

Спочатку МакГоуен опублікував в соцмережах тільки відео з записом самого інциденту. Після численних коментарів про те, що, ймовірно, водій електрокара сам спровокував мотоцикліста поведінкою, Брендон виклав й запис першої зустрічі з байкером – саме той момент, на якому відображено його різке гальмування перед «Тесла».

Як каже власник Model 3, ремонт в дилерському центрі обійдеться в 518 доларів. І МакГоуен вважає, заплатити за відновлення електрокара повинен мотоцикліст. Правда, його поки не знайшли: все, що є у каліфорнійській дорожньої поліції, – це розмите зображення номерного знака Suzuki, зроблене передньою камерою «Тесли».

Джерело: Motor1

Галерея Пошкодження дзеркала на Tesla
Фотограф: Брендон МакГоуен
Фотограф: Брендон МакГоуен
Фотограф: Брендон МакГоуен
Фотограф: Брендон МакГоуен

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest