Tesla Model 3 врізалась у перекинуту «фуру» на автопілоті

Автор: Редакція | 03 Чер, 2020
Tesla аварія

Електрокар Tesla Model 3 попри включений автопілот на повній швидкості влетів у перекинуту вантажівку.

На китайському шосе стався інцидент, коли Tesla Model 3 врізалась у перекинуту та зупинену вантажівку. Як повідомляють місцеві медіа, «автопілот» не побачив великого перевернутого нерухомого об’єкта. Автоматичне екстрене гальмування також не зреагувало в цьому сценарії. На щастя, ніхто не постраждав.
53-річний водій Tesla пан Хуанг заявив, що його автомобіль знаходився на автопілоті та їхав зі швидкістю близько 110 км/год у момент аварії.

Як тільки водій побачив вантажівку, то почав гальмувати, однак зупинити транспортний засіб було вже запізно, і він врізався в дах перекинутої вантажівки.

На відео з місця аварія можна побачити, як кілька інших машин безпечно пересуваються навколо перекинутої вантажівки. Проте у Tesla Model 3, схоже, виникли проблеми з ідентифікацією перешкоди та екстреним гальмуванням. Добре, що подушки безпеки Tesla спрацювали й ніхто не постраждав під час інциденту.

Камера з іншого боку:

Раніше повідомлялось, що Tesla та Porsche згоріли разом із гаражем у незрозумілій пожежі, а раніше теж у США п’ять автомобілів Tesla згоріли вщент при перевезенні.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest