Tesla побила рекорд Porsche на «Нордшляйфе»?

Автор: Роман Галімон | 18 Вер, 2019

Протягом пробних заїздів спеціально підготовлений електромобіль Tesla зміг перевершити досягнення…

Протягом пробних заїздів спеціально підготовлений електромобіль Tesla зміг перевершити досягнення Porsce Taycan на «Північній петлі» Нюрбургринга. Причому з вражаючим відривом: за даними Auto Motor und Sport, результат Model S перевищує час Porsche Taycan ледь не на 20 секунд.

Стверджується також, що у встановленні рекорду брала участь нова модифікація Model S, яка отримала назву Plaid. Вона відрізняється не тільки сім’ю посадочними місцями в салоні, але і новою силовою установкою, що складається з трьох електромоторів, а не двох, як на Model S P100D. Крім того, таку Model S взували в досить відповідну гуму: один із помічених прототипів носив шини Michelin Pilot Sport Cup 2 R, а інший – Goodyear Eagle F1 SuperSport RS.

Подейкують, що це не остання спроба Tesla: тестуючи нову версію електрокара, компанія зробить ще як мінімум дві атаки на рекорд Porsche в дуже вузькому поки сегменті чотирьохдверних електрокарів. Можливо, час Model S на культової трасі буде додатково покращено.

Особливо цікаво те, що за останніми даними Tesla збирається почати серійне виробництво рекордної модифікації Model S. На конвеєр Model S Plaid повинна встати приблизно за рік.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest