Новий кросовер Tesla «засвітився» без камуфляжу

Автор: Роман Галімон | 11 Жов, 2019

Після оголошення про запуск кросовера Model Y, жодної інформації від Tesla про машину більше не з’являлось. Проте нещодавно новинку спіймали без камуфляжу.

Новий позашляховик Tesla був помічений на дорогах Каліфорнії. Наразі автомобіль проходить випробування – трасою він рухався без камуфляжу. У машині було двоє людей – один із них дуже уважно вивчив дані на комп’ютері. Зовні новинка нагадує трохи завищену модель Tesla 3. За попередніми даними, ці машини будуть відрізнятися конфігурацією та кузовом. Фотошпигунам вдалося розпізнати знак “Подвійний мотор” на задній частині автомобіля. Також у моделі немає червоних гальмівних супортів – це раніше було помічено на прототипі.

Читайте також:

Все це говорить про те, що, скоріш за все, в об’єктив камери потрапила версія Long Range AWD, здатна проїхати 450 км без підзарядки.

Проаналізувавши фотографії, можна помітити модифіковану конструкцію дверних ручок – тепер вони пофарбовані чорним кольором замість хромованого у версії Model 3. В основі передньої опори тестованої Model Y видно великий зазор, тож можна зробити висновок, що ця концепція ще не готова до масового виробництва.

Джерело: Autotimesnews


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest