Tesla програла Porsche на Нюрбургрингу?

Автор: Роман Галімон | 20 Вер, 2019

Американський виробник Tesla залишив німецький трек, відомий як «Зелене пекло», а одну з Model S довелось забирати з траси евакуатором. Tesla пообіцяла повернутися наступного місяця.

Схоже, «Нордшляйфе» виявився не таким простим треком для спеціальної версії Tesla Model S, що мала побити рекорд Porsche Taycan. Після кількох днів та безлічі спроб не було оголошено про жоден із рекордів або навіть час на колі.

Ще до своєї презентації Taycan проїхав коло за 7 хв. 43 с. і це стало рекордом для чотирьохдверних електроседанів на старій версії траси Нюрбургрингу. І тоді Ілон Маск висміяв цей рекорд та написав в Твіттері, що Model S з легкістю поб’є його.

Проте попри те, що було привезено одразу дві машини, які пілотував місцевий гонщик та пілот серії VLN Томас Мутш, який добре знає трасу, про можливий рекорд з’являлися лише припущення.

У підсумку, жодний рекорд не був підтверджений, а одну з Model S довелось евакуювати прямо з треку, адже вона просто зупинилась на трасі. Здається, спеціальна розроблена версія Plaid не спрацювала.

Американська марка пообіцяла повернутись за місяць та зазначила, що час 7хв.20с. є досить реальним для їхньої машини. Але поки Tesla відступила.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest