Топ-10 бестселерів серед вживаних автомобілів у Європі

Автор: Редакція | 03 Жов, 2020

Найнадійніші марки автомобілів не завжди користуються найбільшим попитом, коли йдеться про купівлю вживаних авто. Давайте поглянемо на марки вживаних автомобілів, які купують найчастіше?

Раніше вже писалось про Топ-10 найнадійніших марок автомобілів, які визначив портал carVertical на основі даних серед сотні тисяч машин за останні півроку.
При цьому цікаво, що більшість покупців віддають перевагу не найнадійнішим маркам. Більш того, лише Volkswagen із Топ-5 найнадійніших брендів входить до переліку найбільш купованих автомобільних транспортних засобів.

Також у бестселери ринку вживаних авто в Європі входять: BMW, Audi, Mercedes-Benz, Ford, Opel, Skoda, Renault, Volvo та Toyota.

На думку carVertical перелік найпопулярніших марок автомобілів формується на основі найбільших та найстаріших автовиробників світу.
Відбувається це завдяки мільйонним витратам на рекламу, маркетинг та створення привабливого іміджу своїх автомобілів. Крім того, такі автомобілі постійно з’являються у фільмах, на телебаченні та в інтернеті, чим викликають у покупців приємні асоціації.

До речі, минулого року бренд Ferrari став найкращим у світі. При цьому, Mercedes-Benz посів 11-й рядок у рейтингу, Toyota – 15, Volkswagen – 25, BMW – 30, а Porsche – 41.

Найбільший ріст демонструє Tesla, яка піднялась з 264-ї на 147-у сходинку в 2019 році.

Проте у 2020 році ситуація на ринку може різко змінитись.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest