Топ-10 найбільш викрадених автомобілів у Іспанії

Автор: Редакція | 03 Січ, 2021
Fiat Tipo Cross 2021 року

Щороку в Іспанії крадуть понад 130 000 автомобілів, але злочинці мають свої улюблені моделі з різних причин. В країні навіть визначили топ-10 найбільш вкрадених моделей.

Викрадення машин задає щорічної шкоди в Іспанії приблизно на 300 мільйонів євро, адже бізнес із продажу викрадених автомобілів на запчастини закордон є доволі прибутковим.
Й хоча, враховуючи, що на нинішньому ринку найбільш запотребуваними моделями є позашляховики, можна подумати, що найбільш бажаними є спортивні автомобілі чи великі універсали, правда полягає в тому, що топ-10 найбільш викрадених автомобілів в Іспанії майже повністю заповнили компактні хетчбеки B та C сегменту.

Більш того, 80% викрадених автомобілів складають пасажирські машини і, як правило, віком понад 10 років. Крім того, іспанське видання Motor.es стверджує, що міста Мелілья, Севілья, Дос Ерманас, Парла та Фуенлабрада є найбільш схильними до пограбувань.

Отже цей «чорний» рейтинг виглядає наступним чином.

  1. SEAT Ibiza

SEAT Ibiza, 2008 – 2017 рік

Компактний SEAT Ibiza, що належить до сегменту B іспанської марки, є однією з найстаріших і найбільш продаваних моделей у країні, тому не дивно, що він очолює список найбільш крадених.

  1. SEAT León

SEAT Leon CUPRA

SEAT León є старшим братом Ibiza і теж має досить довгу історію, а також неодноразово очолював рейтинги продажів. Загалом, машини іспанської марки користуються великим попитом у Східній Європі й запчастини також.
  1. Volkswagen Golf

Враховуючи, що Volkswagen Golf дуже популярний у країнах Східної Європи, а також те що його можна вважати близнюком «Леона», немає сумнівів, що ця модель із великими традиціями та популярністю на ринку «секонд-хенду». Особливо затребувані четверте та п’яте покоління.

  1. BMW 3 серії

BMW 3 серії присутній на ринку вже протягом багатьох десятиліть.

Надійні та якісні, різні варіанти модельного ряду BMW 3 серії завжди користуються великим попитом у всій Європі, особливо покоління E36 (1990) та E46 (до 2007).
  1. Citroën Xsara

Citroën Xsara більше не продається, але все ще дуже популярний у Північній Африці.

Свого часу модель Xsara була дуже популярною, між 1997 та 2006 рр. В даний час його дуже легко вкрасти, і він має хороший попит на інших ринках завдяки своїй надійності та витривалості.

  1. Peugeot 206

Peugeot 206 також дуже популярний у певних країнах Африки.

206-й почали продавати у 1998 році, а виробництво закінчили у 2013 році, але це все ще дуже поширена модель на іспанських вулицях, і Peugeot завжди був високо цінованою маркою в багатьох африканських країнах. Це тримає попит до цієї моделі, як в розрізі запасних частин, так й для перепродажу на сусідньому континенті.
  1. Renault Mégane

Mégane продовжує оновлюватися, але попередні версії не втратили свого шарму серед крадіїв.

Renault Mégane – ще одна дуже довгоживуча модель на ринку, а також дуже популярна в Африці, особливо в північних країнах. Навіть перше покоління, випущене у 1996 році, все ще має добрий попит у якості запасних частин також у багатьох європейських країнах.

  1. Citroën C4

C4 замінив Xsara і користується таким самим попитом на вторинному ринку.

Citroën C4 однаково популярний й поширений на вулицях, й відповідно його запчастини цінуються на інших ринках.
  1. Volkswagen Polo

Polo завжди був дуже популярним у Східній Європі.

За своєю якістю та надійністю Volkswagen Polo завжди був простим, але високо цінованим автомобілем, як й Ibiza. Автомобілі від групи Volkswagen особливо люблять у країнах Східної Європи.

  1. Audi А4

Audi A4 2020 року
Audi A4 2020 року

Завершує рейтинг 10 найбільш викрадених автомобілів в Іспанії Audi A4, який особливо у поколіннях B5 та B6 дуже привабливий для крадіїв. Завдяки високій якості, великий попит на автомобіль досі тримається у Східній Європі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

 

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest