Toyota представила бюджетну версію спорткара Supra

Автор: Редакція | 15 Січ, 2020

Японська компанія Toyota вирішила піти на зустріч фанатам спорткарів та представила дешевшу версію моделі Supra.

Доступніша модифікація Toyota Supra отримає той же самий турбований двигун об’ємом 2,0 л, з яким спорткар вже продається в Японії. У Toyota розраховують, що «бюджетна» версія розширить аудиторію моделі, а нестача потужності компенсується іншими перевагами.

Заявлений мотор розвиває 258 к.с. і 400 Нм крутного моменту та теж працює тільки з 8-ступінчастим автоматом. Перші 100 км/год така «Супра» зможе набрати за 5,2 секунди при максимальній швидкості в 250 км/год.

 Читайте також:

Для порівняння, трилітрова версія видає 340 к.с. й  робить «сотню» за 4,3 cекунди, але в Toyota звертають особливу увагу, що спорткар із меншим двигуном виявився практично на центнер легше.

Крім того, з дволітровим мотором Toyota Supra отримує й оптимальний розподіл ваги на осях, а це на думку конструкторів означає більш прозору й емоційну керованість.

Продажі новинки в Європі почнуться вже цього року, причому Toyota за традицією анонсувала й особливу версію дволітровою «Супри» під назвою Fuji Speedway.

Така версія названа, зрозуміло, на честь знаменитого японського гоночного треку, а відмінності зведуться до кузова кольору білий металік, 19-дюймовим чорним колісним дискам, червоним корпусам дзеркал, карбону і алькантарою в салоні, а також розширеному переліку обладнання.

Таких спорткарів планується випустити лише дві сотні, але ціна як особливої Supra, так й стандартних купе з дволітровим мотором поки не називається.

Джерело: Motor1

Галерея Toyota GR Supra:
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest