Кросовер Toyota C-HR отримав «зухвалу» версію GR Sport

Автор: Редакція | 18 Жов, 2019

Заводське ательє Gazoo Racing створило «спортивну» версію компактного кросовера Toyota C-HR, який отримав звісно ж назву GR Sport.

Комплект доопрацювань для оновленої версії C-HR з’явиться у продажу поки на домашньому ринку й не стосується силового агрегату. Проте над іншими складовими кросовера потрудилися завзято.

Наприклад, C-HR, що й без того відрізняється неординарною зовнішністю, став ще експресивнішим. Він отримав значний передній бампер із величезним повітрозабірником і помітними вертикальними секціями та ексклюзивними 19-дюймовими дисками, які доступні позашляховику тільки у виконанні GR Sport.

Toyota

У салоні кросовера з’явилися рельєфніші крісла та кермо меншого діаметру з логотипом ательє, обтягнуте шкірою, накладки на педалі, новий декор і кнопка запуску двигуна з символікою GR.

Але зовнішнім антуражем тюнери не обмежилися. Вони забезпечили кузов Toyota C-HR додатковим підсилювачем у центрі днища, ходову частину – іншими стабілізаторами, пружинами й амортизаторами, а підсилювач керма – новими налаштуваннями. В результаті на дорозі кросовер має поводити себе азартніше та спортивніше.

Читайте також:

Виконання GR Sport буде пропонуватися для всіх версій кросовера, доступних на ринку Японії. Це 116-сильний турбований двигун об’ємом 1,2 л з 6-ступінчастою механікою або гібридна силова установка, що складається з 98-сильного бензинового атмосферника і 72-сильного електромотора з варіатором. Доплата за зухваліший характер – еквівалент 3 000 доларів.

Галерея Toyota C-HR GR Sport
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest