Кросовер Toyota Corolla Cross «засвітився» на тестах

Автор: Редакція | 18 Тра, 2021
Toyota Corolla Cross 2021 року

Новий кросовер Toyota Corolla Cross активно тестується в США та готується до свого дебюту.

Нові фотографії підтверджують, що Toyota Corolla Cross готується до дебюту в Сполучених Штатах. Тестовий зразок кросовера з’явився на дорогах Америки у повному камуфляжі.
Незважаючи на назву, модель не надто схожа на нинішню Corolla. Замість того, щоб розмістити решітку низько у передній частині автомобіля, як на існуючому седані, кросовер має отвір вище та окрему нижню панель. Фари також мають більш плавну форму.

У профіль Corolla Cross також отримала досить звичний стиль. Немає різких ліній, й лише м’які переходи візуального «грають світлом» по боках. Лінія даху потрохи спадає назад й не виглядає абсолютно рівною.

У задній частині ліхтарі теж гладкої форми, а конструкція в цілому відповідає решті зовнішнього вигляду автомобіля й знову ж таки не нагадує хетчбек.

Toyota Corolla Cross для В'єтнамаToyota Corolla Cross 2021 року

Якщо Corolla Cross матиме ті ж силові агрегати, що й версія, доступна в Таїланді, то 1,8-літровий чотирициліндровий двигун матиме 140 к.с. (104 кВт) і 175 Нм крутного моменту й буде пов’язаний із CVT та переднім приводом.

Існує також гібридна версія, яка додатково отримує електродвигун потужністю 72 к.с. (54 кВт) і 163 Нм, але 1,8-літровий двигун має нижчу потужність 98 к.с. (73 кВт) і 142 Нм. Загальна потужність цього агрегату поки не наводиться.

Відповідно до припущень від інсайдерів, виробництво Toyota Corolla Cross починається в Америці у вересні 2021 року на заводі автовиробника в Алабамі. А новинка надійде у продаж як модель 2022 року.
Поки також незрозуміло, де Corolla Cross знаходитиметься в американській лінійці кросоверів Toyota. Кросовер базується на платформі TGNA-C, на якій також знаходиться C-HR.

Нещодавно також стало відомо, що кросовер Toyota C-HR та хетчбек Corolla GR Sport отримали версію Black Edition, а раніше універсал Toyota Corolla перетворили на Suzuki Swace.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Toyota Corolla Cross 2021 року:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest