Toyota готує позашляховик Grand Highlander у 2023 році

Автор: Редакція | 03 Сер, 2021
Toyota Highlander 2020 року

Японська марка Toyota випустить трирядний Grand Highlander, який розміститься між Highlander і Sequoia.

Трирядний Toyota Grand Highlander має з’явитись у 2023 році в рамках розширення асортименту кросоверів марки. У грудні 2020 року компанія вже зареєструвала товарний знак на цю назву.
Grand Highlander розміститься між існуючим Highlander, який уже доступний з трьома рядами сидінь, та більшою Sequoia. Нова модель, ймовірно, забезпечить більше місця для пасажирів на задніх сидіннях, тому що існуючий варіант може бути дещо замалим для третього ряду.

Останнє покоління Highlander дебютувало у 2019 році та надійшло у продаж у 2020 році. Позашляховик доступний з 3,5-літровим V6 потужністю 295 кінських сил та 357 Ньютон-метрами крутного моменту. Інший вибір – гібридний 2,5-літровий чотирициліндровий двигун із загальною потужністю 243 к.с.
Марка також готує нову Sequoia, яка має дебютувати у 2022 році й надійде у продаж у 2023 модельному році. Повідомляється, що позашляховик використає ряд компонентів, адаптованих до пікапа Tundra нового покоління.

Минулого року Toyota Highlander отримав спортивну версію, а нещодавно Toyota представила нове покоління позашляховика Land Cruiser.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Toyota Highlander 2020 року:
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest