Toyota вирішила створити найпотужнішу версію RAV4

Автор: Редакція | 11 Жов, 2019

Японський концерн Toyota опублікував попереднє зображення майбутнього найпотужнішого зразка RAV4 в лінійці.

На разі, найпотужнішою версією вважається гібрид із силовою установкою на базі 2,5-літрового бензинового мотора. Разом із двома електродвигунами потужність кросовера досягає 222 к.с. Отже, швидше за все, Toyota пішла шляхом модернізації саме цього агрегату.

Читайте також:

Наприклад, інженери концерну могли замінити штатні нікель-металгідридні батареї на літій-іонні, паралельно підвищивши віддачу електромоторів. Можливо, тим самим потужність силової установки досягне 250 к.с., але жодних конкретних цифр поки не наводиться.

Наскільки можна судити з тізера, головними відмінностями такої версії стануть особливий колір кузова Supersonic Red, а також кілька доопрацьоване оформлення передньої частини. Кросовер отримав вертикальні ходові вогні, іншу решітку радіатора, змінений пластик бампера й легкі хромовані акценти.

Дебютувати найпотужніша модифікація Toyota RAV4 має 20 листопада в рамках прес-днів на міжнародному автосалоні в Лос-Анджелесі. Відзначимо, що у кросовера вже є «хардкорна» версія від підрозділу TRD, але анонсована новинка буде продаватися, судячи з усього, без будь-якої згадки тюнінгу й доопрацювань.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest