Toyota – найпопулярніший запит в автосвіті у 2021 році

Автор: Редакція | 09 Січ, 2022
Лінійка Toyota та Lexus

Як й рік тому, слово «Toyota» знову стало найпопулярнішим запитом у пошуковій системі Google за 2021 рік.

Незалежно від мети запитів із словом «Toyota» (бажання придбати автомобіль або просто вивчення автомобільної промисловості), Google залишається однією з основних пошукових систем й надає можливість аналізу споживчих інтересів.

Австралійський проект Compare the Market знову проробив велику роботу й опублікував свій щорічний рейтинг стосовно найпопулярніших автомобільних марок.

Toyota, BMW, Mercedes

Toyota - запит Google 2021

Відповідно до зібраної інформації, у 2021 році найбільш популярною маркою автомобілів стала Toyota (як й минулого року). Це був найбільш популярний автомобільний бренд у 47 із 154 країн, що становить 31 відсоток вибірки. BMW займає друге місце як найбільш шуканий автомобільний бренд у 29 територіях, а Mercedes-Benz займає третє місце з 23 регіонами.

Цікаво, що три вищезгаданих автовиробника були на подіумі протягом останніх чотирьох років, а BMW й Toyota постійно змагаються за перше місце. Варто відзначити, що у 2019 році бренд BMW був найбільш шуканим, будучи популярним у 118 країнах того року.

Toyota - запит Google 2021

Вперше до рейтингу приєдналася Tesla. Американський виробник електромобілів став найбільш популярним брендом автомобілів у Гонконзі, Ізраїлі, Макао, Сінгапурі та Китаї. Він також був другим або третім в Австрії, Багамах, Ботсвані, Конго, Кіншасі, Хорватії, Фінляндії, Гвінеї, Ісландії, Кувейті, Мадагаскарі, Мальті, Норвегії, Палестині, Руанді, Південній Африці, Південній Кореї, Сирії, США та Ємені.

Хоча інтерес до інших автовиробників коливається щороку, важливо зазначити, що такі бренди, як Audi, Hyundai та Suzuki, з’являлися більше в пошукових запитах Google у 2021 році, ніж у 2020 році. А Rolls-Royce та Mazda були найбільш популярними виробниками автомобілів у принаймні в одній країні з 2018 року.

Й, навпаки, такі бренди, як Volkswagen, Mitsubishi, Alfa Romeo та Daewoo, не з’явилися в переліку найпопулярніших пошукових запитів у жодній із 154 країн.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest