Uber запропонував лондонським таксистам знижки на Nissan Leaf

Автор: Роман Галімон | 28 Січ, 2020

Сервіс таксі Uber почав пропонувати своїм водіям допомогу в купівлі електрокарів Nissan Leaf після того, як компанія минулого року збільшила ціни в Лондоні.

Минулого тижня компанія Uber заявила, що її водії зможуть отримати знижки на електромобілі Nissan, вироблені у Великій Британії.

Дві компанії домовились про знижки на 2000 електричних автомобілів Nissan Leaf в рамках програми, яка буде працювати в Лондоні.

Таксисти можуть заощадити близько 4500 фунтів ($ 5900) від вартості Leaf за допомогою комбінації знижки від автовиробника та знижки від фонду Uber на електрокари.

При цьому, обидві компанії намагаються досягнути свої цілей: автовиробник – підвищення попиту на електромобілі, а Uber – лояльності таксистів та влади міста Лондона.

Все це відбувається на фоні того, що автомобільна виробництво у Великій Британії знижується, адже автовиробники кілька разів вже зупиняли заводи, аби впоратися з трьома можливими датами «Брекзіта», які так й не настали.

Варто додати, що компанія Jaguar Land Rover вже заявила про скорочення тисячі робочих місць, в той час як Honda закриває свою єдиний британський завод у 2021 році, а Nissan зупинив плани збирання кросовера X-Trail на своїх потужностях у Сандерлендії.

А що з цього має Uber?

В рамках згаданої програми, Uber збільшив ціну за проїзд у Лондоні на 15 пенсів (0,19 центів) за милю у січні 2019 року, аби зібрати 200 мільйонів фунтів для фонду електромобілів.

Uber вже заявив, що зібрав 80 мільйонів фунтів за перший рік і таксисти мають внести щонайменше 1000 фунтів внесків до фонду, перш ніж отримувати кредити на купівлю електрокарів.

Проте майбутнє самої компанії в Лондоні поки не визначене, адже регуляторні органи відкликали ліцензію Uber на роботу ще у листопаді 2019-го. Хоча Uber продовжує здійснювати поїздки, оскаржуючи рішення, регулятори висловили застереження щодо здатності компанії гарантувати безпеку пасажирів.

Джерело: Autonews Europe

Галерея Nissan Leaf 2020 року:
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest