Українці віддали перевагу вживаним авто на початку року

Автор: Редакція | 07 Бер, 2020

Українські покупці досі віддають перевагу вживаними автомобілям й за два перші місяці 2020 року нових машин було придбано в чотири рази менше.

За два місяці українці поставили на облік 61 тис. вживаних легкових авто, привезених з-за кордону. Таким чином, первинний ринок вживаних легковиків майже в 4,4 рази перевищив продажі нових машин, повідомляє Укравтопром.

Нових легкових автомобілів з початку року було реалізовано 14 тис. шт., тобто тенденція минулого року, коли частка нових машин становила лише чверть від вживаних продовжується.

Найпопулярнішим в Україні серед імпортованих легкових автомобілів залишається Volkswagen Passat. З початку року українці привезли і зареєстрували 3585 старих «Пасатів».

Другим став Renault Megane, за два місяці на українські номери перейшли 3485 авто цієї моделі.

На третьому місці Skoda Octavia з результатом 3307 розмитнених і зареєстрованих авто.

Продовжує список Volkswagen Golf, в активі якого 2675 реєстрацій.

Замикає п’ятірку лідерів первинного ринку легкових автомобілів з пробігом Ford Focus, з січня по лютий було зареєстровано 2310 одиниць.

З іншого боку серед нових автомобілів знову лідирують моделі Renault: Duster, Logan та Sandero. Загалом за два місяці було продано 1223 нових «Рено». Проте компанія Toyota теж змогла продати 1089 нових машин, бестселерами серед яких є RAV4 та Camry.

У топ-3 продажів також увійшла компанія Kia, яка, як й минулого року, «виїжджає» лише за рахунок продажів лише однієї моделі – Sportage.

Раніше в Україні назвали середню вартість нового автомобіля, а продажі нових автомобілів зросли на 8 %.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest