UPS замовила 10 000 електричних фургонів у британського стартапа

Автор: Роман Галімон | 30 Січ, 2020

Глобальна логістична компанія UPS замовила у лондонського стартапа Arrival 10 000 електричних фургонів для доставки.

Фургони, побудовані на архітектурі покоління 2.0 EV, будуть випущені для Великої Британії, Європи та Північній Америці до 2024 року, коли UPS планує перейти на автопарк із нульовими викидами.

Американська компанія також має можливість замовити ще 10 000 фургонів у майбутньому, зробивши інвестицію у капітал стартапа.

За інформацією видання Autocar, така угода оцінюється у сотні мільйонів євро, й вона відбувається лише за два тижні після оголошення про інвестиції Hyundai та Kia в розмірі 85 мільйонів фунтів стерлінгів, які підуть на розробку нової лінійки комерційних електрокарів для корейських виробників.

Компанія UPS та Arrival працюють разом із 2016 року, і метою проекту є також обмін інформацією, який допоможе оптимізувати маршрути електричних фургонів під час доставки та вирішувати інші спільні проблеми.

Детальні технічні та експлуатаційні показники електричного фургона Arrival поки не оголошені, але виробник стверджує, що «перевершить традиційні транспортні засоби за вартістю, дизайном та ефективністю з 50% економією експлуатаційних витрат для власників автопарку».

Минулого року інтернет-гігант Amazon розмістив замовлення на 100 000 електричних мікроавтобусів від американського стартового компанії Rivian, який, як й Arrival, будує свої електромобілі на шасі типу «скейтборд», що може адаптуватись під конкретні потреби своїх клієнтів.

Джерело: Autocar

 

Фотограф: Arrival
Фотограф: Arrival
Фотограф: Arrival
Фотограф: Arrival

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest