В Британії випробовують асфальт із використаних шин

Автор: | 27 Сер, 2019

У Великій Британії вирішили випробувати для поверхні швидкісних шосе новий…

У Великій Британії вирішили випробувати для поверхні швидкісних шосе новий асфальтовий склад, який містить каучук із використаних шин. Прогумовані дороги мають одночасно заощадити гроші та допомогти довкіллю.

Державна компанія вирішила спробувати новий склад гуми із використаних шин одразу на дорогах класу А та проклала його на ділянці південної лінії М1 між вузлами 22 та 23.

Як повідомило видання Autoexpress, компонент був розроблений як стійкий будівельний матеріал і призначений не лише для екологічної, але й економічної вигоди.

Справа в тому, що щороку у Великій Британії викидається близько 40 мільйонів відпрацьованих шин, і понад 500 000 з яких вивозяться за межі країни для відправки на сміттєзвалища.

Через правила ЄС, які забороняють використовувати шини на сміттєзвалищі, ці шини зазвичай потрапляють в Азію та на Близький Схід, а сім мільйонів зараз заповнюють одну ділянку в Кувейті, яка стала відомою як «кладовище шин».

За розрахунками розробників асфальтової суміші, близько 750 відпрацьованих шин можна використовувати на кожному кілометрі дороги, що покривається новим складом, залежно від товщини. Випробування на шосе М1 підтвердить або спростує довговічність цієї сполуки на завантаженій громадській дорозі.

Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest