Відсутність замовлень з України зупинила Іжевський завод АвтоВАЗу

Автор: Редакція | 26 Кві, 2020

Іжевський автомобільний завод АвтоВАЗу зупиниться через скорочення замовлень з України та перебої з постачаннями комплектуючих.

Відповідно до інформації російських медіа, Іжевський автомобільний завод, що входить до групи «АвтоВАЗ» зупинить виробництво з 27 квітня 2020 року. Зупинка, принаймні, продовжиться до 30 квітня.

Як зазначено у повідомленні, ситуація пов’язана з перебоями в постачаннях комплектуючих та скороченням замовлень з України на автомобілі іжевського виробництва.
Раніше повідомлялось, що на Запорізькому автомобілебудівному заводі була зібрана тестова партія автомобілів марки Lada, проте після цього виробничий процес не був продовжений.

Зважаючи на це, а також кількість проданих нових автомобілів марки ВАЗ в Україні, навряд кількість замовлень з України могла бути суттєвою.
Також відомо, що після травневих свят Іжевський автомобільний завод піде в традиційну регламентовану відпустку, але прес-служба АвтоВАЗ це не підтвердила.

Іжевський автозавод випускає седан Lada Vesta, універсал Lada Vesta SW і їх крос-версії Lada Vesta Cross і Lada Vesta SW Cross.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Галерея машин АвтоВАЗ:
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest