Volkswagen планував придбати Alfa Romeo

Автор: Редакція | 22 Чер, 2021

Генеральний директор Stellantis Карлос Таварес розповів, що Alfa Romeo була бажаною покупкою для Volkswagen у 2018 році.

Відповідно до інформації британського видання Autocar, контакт між VW та тодішнім власником Alfa Romeo (FCA) відбувся у 2018 році «за вказівкою Фердинанда Пієха».
Колишній бос VW часто говорив про своє захоплення Alfa та припускав, що бренд може процвітати під «парасолькою» VW, навіть були припущення про передачу бренда Alfa Romeo іншій марці – Porsche.

Кілька років Пієх твердо намагався придбати Alfa. Його новий інтерес виник після того, як інвестиційна фірма ADW Capital Management, давній акціонер FCA, запропонувала, щоб «Альфа» була виділена подібним чином як Ferrari.

За вказівкою Піеха, у червні 2018 року відбулась зустріч між VW та Alfa Romeo, й тоді бос VW Герберт Дісс зустрівся з директором FCA Майком Менлі. Дісс «вважав своїм обов’язком виконати це на прохання Пієха», – заявило джерело Autocar.
Дісс запитав про продаж «Альфа», але відповідь була негативною, хоча можливо сторони ще деякий час продовжували обговорювати інші питання.

Пієх помер 25 серпня 2019 року у віці 82 років. Можливо з часом нові власники бренду із консорціуму Stellantis затвердять нові плани з пошуку власника.

Раніше стало відомо, що Alfa Romeo припинила виробництво Giulietta, а три концепти Alfa Romeo продали за 15 мільйонів доларів.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: AutoCar

Галерея Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio та Giulia Quadrifoglio 2020 року:
Фотограф: Alfa Romeo
Фотограф: Alfa Romeo
Фотограф: Alfa Romeo
Фотограф: Alfa Romeo
Фотограф: Alfa Romeo

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest