Volkswagen вирішив додати модель Arteon до R-лінійки

Автор: Редакція | 28 Лют, 2020

Німецький виробник Volkswagen планує розширити свою R-лінійку та додати туди окрім кросоверів і хот-хетчів, ще й кілька моделей на базі Arteon.

R-версія VW Golf вже анонсована офіційно (її представлять цього літа), але до кінця року «заряджену» модифікацію отримає й седан Arteon. А в першій половині 2021-го, за даними видання Autocar, VW випустить й універсал.

Передбачається, що у VW вважали за краще використовувати формат кузова «шутінг-брейк», адже він стильніший у порівнянні з традиційним «вагоном». У той же час виробник розраховує, що практичність новинки від цього не постраждає. А її «гаряча» версія, яка теж повинна з’явитися в 2021-му році, отримає, за чутками, силову установку від VW Golf R.

Хоча раніше повідомлялося, що Arteon R може отримати трилітровий турбований VR6, що розвиває більше 400 к.с.

Якщо ж «донором» двигуна буде Golf R, то «прокачаний» Arteon буде приводитися в рух дволітровим турбомотором потужністю до 333 к.с. і 450 Нм крутного моменту в поєднанні з семиступінчастим роботом і системою повного приводу. Останню при цьому налаштують на пріоритет задньої осі при розподілі тяги, наділивши новинку задньопривідними звичками.

Наприкінці зими минулого року VW представив 300-сильний T-Roc R, а нещодавно був представлений гібридний Touareg R, в той час як VW Golf R має з’явитися в рамках «Фестивалю швидкості» в британському Гудвуді.

Джерело: Motor1

Галерея шпигунських фото Volkswagen Arteon (універсал):
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Volkswagen Arteon (універсал) шпигунські фото
Фотограф: Volkswagen Arteon (універсал) шпигунські фото

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest