Volkswagen Golf R «розсекретили» до прем’єри

Автор: Редакція | 18 Лют, 2020

Компанія Volkswagen збиралась представити нове покоління «зарядженого» Golf за кілька місяців, але фотошпигуни «спіймали» його без жодного камуфляжу.

Після презентації Volkswagen Golf восьмого покоління, компанія розробила план із поступових прем’єр моделей на основі «Гольфа» й спортивна версія Golf R мала з’явитися останньою. Проте фотошпигуни знову зіпсували виробнику інтригу, опублікувавши зображення R-версії без жодного захисного покриття.

У хетча на фото – чотири розташованих попарно кінцевика вихлипної системи, потужні гальма з синіми супортами, заховані за великими колісними дисками, та незвичайне оформлення передньої частини.

Крім того, на деяких фото можна розгледіти бризки снігу з-під задніх коліс, що дозволяє припустити оснащення саме цього примірника системою повного приводу.

Насправді, про Golf R досі не так вже й багато відомо. Передбачається, що дволітровий турбований мотор, яким забезпечать хот-хетч, зможе розвивати 333 к.с. за допомогою робота з подвійним зчепленням і вже згаданого повного приводу. Ходять активні чутки і про потужніші модифікації, які нібито забезпечать потужністю понад 400 к.с.

Дебютувати VW Golf R повинен влітку на британському «Фестивалі швидкості в Гудвуді». Найближчою ж прем’єрою Volkswagen у рамках родини Golf восьмого покоління стане Golf GTI: його обіцяють розсекретити вже 3 березня.

Раніше стало відомо, що прем’єра першого електричного кросовера VW відкладена, а нова генерація моделі Passat може бути повністю електричною.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Джерело: Motor1

Галерея Volkswagen Golf R (шпигунські фото).:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest