Прототип електричного універсалу Volkswagen став на конвеєр

Автор: Редакція | 01 Січ, 2021
Volkswagen ID. Space Vizzion прототип виробництво

Спільне підприємство FAW-Volkswagen почало тестове збирання електричного універсала Volkswagen Aero B, який має вийти на ринок у 2023 році.

Лише місяць тому генеральний директор Volkswagen Passenger Cars Ральф Брандштеттер підтвердив виробництво четвертої електричної моделі й у Китаї вже почали збирати тестові прототипи нового Volkswagen Aero B, який походить від відомого концепту Volkswagen ID. Space Vizzion.
Після всіх випробувань в Китаї та Європі, модель має надійти у глобальний продаж (й вироблятиметься також на заводі в німецькому Емдені), починаючи з 2023 року. Проте перші екземпляри вже залишили СП FAW-Volkswagen й незабаром «засвітяться» на шпигунських фото.

Очікується, що новинка буде нижчою за нещодавно представлений Volkswagen ID.4 й матиме дуже похиле лобове скло. Крім того, майбутня модель ID.-лінійки збереже спортивний дизайн Shooting Brake, аби стати екологічною альтернативою майбутньому універсалу Volkswagen Passat;

Проте, електроуніверсал зможе запропонувати набагато ширший внутрішній простір, майже порівнянний із новим семимісним позашляховиком ID.6, який вже розробляється.
Під капотом Aero B планується електричний двигун потужністю 150 кВт (з заднім приводом), а в опціях буде повний привід через встановлення другого електродвигуна на передній осі. В цілому пропонуватиметься потужності: 205, 225, 265 та 280 кВт (що еквівалентно 279, 306, 360 та 375 к.с.) Акумуляторна батарея ємністю 120 кВт-год має забезпечити максимальний пробіг 700 км.

До речі, у 2019 році електричний універсал Volkswagen вже дебютував у Лос-Анджелесі, й для нього виробник побудував завод із виробництва електромобілів у Китаї.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es

Галерея Volkswagen ID. Space Vizzion:
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest