Volkswagen показав новий Multivan T7

Автор: Редакція | 11 Чер, 2021
Volkswagen Multivan T7

Німецький виробник Volkswagen презентував нове покоління фургона Multivan T7, який тепер став гібридним.

Volkswagen почав оприлюднювати першу інформацію про Multivan T7 ще три роки тому, і тепер, нарешті, відбувся офіційний дебют. При цьому попередня лінійка Т6.1 нікуди не дінеться: досі будуть доступні комерційні «Транспортери» і кемпери California.
Новий «сьомий» Multivan відтепер пропонується виключно як пасажирський сімейний мікроавтобус, який може перетворитися на бізнес-зал для переговорів або утилітарну вантажівку. Екстер’єр помітно відрізняється від попередника, але в ньому все одно проглядається «ДНК» Т6.1.

Volkswagen Multivan T7

Габарити практично не змінилися, але простору всередині стало більше, а з опціонним панорамним верхом стане ще комфортіше. Задній диван поступився місцем індивідуальним кріслам, які розвертаються, утворюючи «конференц-зал» для переговорів.

Volkswagen Multivan T7

Якщо ж потрібно максимально звільнити салон для перевезення вантажу, то сидіння легко демонтуються.
У Європі першою з’явиться версія eHybrid з плагін-гібридною установкою потужністю 218 к.с. Запас ходу на чистій електриці поки невідомий. Пізніше Т7 отримає бензинові турбомотори на 136 і 204 к.с. Останнім на ринок вийде дизельний варіант із 150-сильним турбодизелем.

Volkswagen Multivan T7

Механічна коробка повністю зникла, замість неї – преселективний робот DSG з мініатюрним джойстиком на панелі. Ще одне нововведення – повністю цифрова приладова панель.
Європейські дилери отримають першу партію моделі вже наприкінці літа.

Минулого місяця Volkswagen також представив оновлений кросовер Tiguan Allspace, а до цього в Китаї презентував великий позашляховик Talagon.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Volkswagen Multivan T7:
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest