Volkswagen вирішив готувати Passat дев’ятого покоління

Автор: Роман Галімон | 24 Сер, 2020

Німецький автовиробник Volkswagen оголосив про продовження розвитку моделі Passat, дев’яте покоління якої має з’явитися 2023 року й отримає електричну версію.

Нинішня генерація Volkswagen Passat була представлена у 2015 році й останнім часом всередині виробника точились розмови щодо зняття з виробництва моделі, яка отримала альтернативу в якості аналогічного за розмірами Arteon, а також майбутньої виробничої версії концепту ID Vizzion.

Проте голова Volkswagen Group Герберт Дісс в інтерв’ю Autocar підтвердив, що Passat отримає наступника у 2023 році й при цьому продовжить ділитися своєю платформою зі Skoda Superb, адже обидва випускатимуться на новому заводі у Грінфілді, який буде побудований Skoda з огляду на необхідність розширення виробничих потужностей.
Таким після 36 років виробництва «Пассата» на фабриці Volkswagen в Німеччині (Емден) буде припинено, а сам завод незабаром розпочне комплексну реконструкцію для збирання електричного позашляховика ID.4, який має планується випускати там із 2022 року.

Крім того, рішенням продовжити виробництво Passat, Volkswagen закінчить стратегію продажу двох різних версій моделі.

На даний час європейська версія базуються на платформі MQB, тоді як Passat, що продається в США та у Китаї, продовжує базуватися на старій платформі PQ46, яка була призначена для моделі шостого покоління, представленої у 2005 році.
Однак із 2023 року всі «Пассати» перейдуть на оновлену версію платформи MQB, яка надасть можливість використовувати передній та повний привід, збільшити кількість бензинових і дизельних гібридів, а також створити повністю електричну комплектацію.

До речі, стверджується, що дизайн нової моделі, внутрішньо відомої як B9, вже завершено. Інсайдери припускають, автомобіль стане універсальнішим, а в пріоритеті стануть простір у салоні й вантажопідіймальність.

Вважається, що новий автомобіль матиме консервативніший дизайн, ніж Arteon та виробнича версія ID Vizzion, аби розрізнити ці три моделі. При цьому «Пассат» може отримати більшу колісну базу й стане ширшим.
Виробник також планує й далі спостерігати за успіхами позашляхові версії універсала Passat Alltrack, яка хоч й випускається обмеженим накладом, але має певний успіх.

Passat вперше став на виробництво у 1973 році й нещодавно був зібраний 30-мільйонний екземпляр, що зробило його другою найуспішнішою моделлю Volkswagen за продажами після Golf.

Й хоча керівництво Volkswagen деякий час мало сумніви щодо доцільності трьох моделей подібного розміру, проте через ймовірний тиск китайських та американських дилерів було прийнято рішення готувати модель дев’ятого покоління, в якій зокрема планується безпілотна система третього рівня, а також функції на основі зв’язку покоління 5G.

Наприкінці минулого року компанія Volkswagen представила концепт електричного універсала ID. Space Vizzion, а нещодавно виробник оновив та «зарядив» кросовер Tiguan.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Галерея Volkswagen Passat 2020 року (Америка):
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest