Volkswagen планує продавати більше «прокачаних» моделей у США

Автор: Роман Галімон | 09 Лют, 2020

Північноамериканське відділення Volkswagen очікує, що їхні клієнти зацікавлені в потужніших моделях.

Новий виконавчий директор Volkswagen у Північній Америці Йохан де Нісшен впевнений, що автовиробник готовий розширити варіантами потужних моделей в лінійці, і це без врахування вже наявних GTI та Golf R.

«Потрібно завоювати серця та розуми автомобільних ентузіастів та лідерів думок у їхньому колі, а люди, які є автомобільними фанатами, як правило, схильні до більш потужніших моделей, – сказав де Нісшен в інтерв’ю Motor Authority під час автошоу в Чикаго. – Якщо вони є у вашому портфоліо, ви підвищуєте привабливість бренду».

При цьому новий бос VW в Північний Америці впевнений, що бренду це також потрібно, аби повернути лояльність клієнтів, яка постраждала після дизельгейту.

«Ми відслідковували лояльність та впевненість у бренді, і все пішло вниз. Ми дуже наполегливо працюємо, щоб відновити це, і ми успішно просунулися», – сказав він.

Частиною цією стратегії стали триваліші гарантії та розширене покриття, які сприяють більшій увазі покупців. Проте де Нісшен відзначив, що попри велику вартість розробки нових силових агрегатів та моделей, VW може зменшити виробничі витрати завдяки спільній архітектурі бренду та локалізації виробництва у США.

Проте, звісно компанія має оцінити всі переваги й недоліки перед запуском нових «заряджених» моделей, аби не нашкодити існуючим.

«Нам потрібно бути розумним стосовно того, що ми можемо вивести на ринок, і де ми виявимо попит. Golf R сьогодні надійно продається – день у день … Я думаю, що це трохи показує потенціал для бренду, але нам потрібно загартовувати свій ентузіазм».

Раніше стало відомо, що прем’єра першого електричного кросовера VW відкладена, а нова генерація моделі Passat може бути повністю електричною.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

 

Галерея Volkswagen Golf GTI TCR:
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest